Компанія WORTMANN AG заснована в 1986 році паном Зігбертом Вортманом, його дружиною Габріеле та Томасом Кнікером, як Wortmann Terra Impex Computer- und Datenverarbeitungs GmbH та об'єдналася в WORTMANN AG у 1998 році. З невеликого сімейного підприємства з оборотним капіталом в 0,5 млн. євро (за підсумками 1987 року) компанія перетворилася в одну з найуспішніших незалежних німецьких ІТ-компаній, кількість продажів якої становила близько одного мільярду євро у 2020 році. Як виробник, дистриб'ютор та постачальник хмарних сервісів, ми співпрацюємо з понад 15000 компаній-партнерами та системними замовниками по всій Європі.

WORTMANN AG не зареєстрований на фондовій біржі і залишається сьогодні в приватних руках засновників. Ядром стратегії компанії є виробництво, розподіл та надання інформаційно-технологічних послуг для компаній. Крім того, WORTMANN AG має чітке зобов'язання щодо непрямих продажів через дилерів у Німеччині та інших країнах Європи. Тому, наскільки це можливо і розумно, ми завжди прагнемо створити максимальну присутність у Німеччині.

Під торговою маркою TERRA (зареєстрована у Німеччині) виробляються планшети, ноутбуки, персональні комп'ютери, робочі станції, сервери, сховища, тонкі клієнти та РК-дисплеї, маємо власну сервісну мережу та центральний сервісний центр на виробничому майданчику.

Продукція переважно збирається в Німеччині, на наших сучасних виробничих потужностях, у штаб-квартирі WORTMANN AG в Хюльхорст та інших виробничих потужностях у Лейпцигу та Брансвіці. Залежно від виду продукції та пов'язаної з ним ступеня виробництва, WORTMANN AG також використовує виробників контрактів в Азії, з якими існують довгострокові відносини, а продукція яких контролюється на місці.

Автоматизована лінія по збірці і тестуванню, дозволяє виробляти як комп'ютери, так і іншу електронну продукцію (монітори, ноутбуки і т.п.). Технологічна концепція передбачає не тільки серійну збірку, але і виробництво малих партій за індивідуальною специфікацією. Таким чином, ви отримаєте продукти, оптимально пристосовані до ваших потреб і які ми виробляємо для Вас у потрібній кількості. Можливе виробництво та постачання комп'ютерів будь-якої категорії складності - від офісних до індустріальних, включаючи спеціалізовану (захищену, для медицини і т.п.) техніку.

Щоб відповідати найвищим стандартам якості, WORTMANN AG використовує тільки компоненти від відомих виробників, які також проходять додатковий контроль, в якому важливу роль відіграють не тільки якість та продуктивність, але й такі питання, як виділення тепла та шуму. WORTMANN AG виготовляє відповідно до вимог DIN ISO EN 9001, TÜV / GS, VDE та CE.

Основна увага приділяється якості, надійності, функціональності та безпеці. Ми забезпечуємо це з високим ступенем місцевої компетенції у Німеччині.

Компанія WORTMANN AG, як дистриб'ютор відомих виробників, також може надати широкий спектр компонентів, периферійних пристроїв та програмних продуктів з високим рівнем доступності та легкості обробки сервісів.

Ми працюємо з власним центром обробки даних TERRA CLOUD у Німеччині. Як партнер Cloud OS Networkpartner від Microsoft та Intel, ми пропонуємо власний хостинг, сховище, послуги IaaS та SaaS для компаній. Наше підрозділ хмарних сервісів також дозволяє нам отримувати додаткові загальнодоступні хмарні сервіси.

WORTMANN AG пропонує широкий спектр послуг і, таким чином, забезпечує довгострокове продуктивне співробітництво.

На додаток до штаб-квартири WORTMANN AG в Німеччині, через яку ми обслуговуємо партнерів по всій Європі, WORTMANN AG має філії та офіси продажів у Швейцарії, Австрії, Іспанії, Франції, Голландії, Англії, Польщі та Україні.

Комерційна площа для виробництва, складу, центру обробки даних, навчального центру, офісу та інших відділів складає понад 40 000 м², на загальній площі понад 100 000 м².

У корпоративній групі WORTMANN, що складається з 20 компаній, з обігом майже 2 млрд. євро, WORTMANN AG є найбільшою індивідуальною компанією, що має обіг приблизно один мільярд євро. Як IT-компанія WORTMANN AG має успішну 35-річну історію, впродовж цього часу ми зарекомендували себе, як успішна та прибуткова компанія. Навряд чи хтось із наших конкурентів зможе похвалитись таким результатом, за цей період часу навіть великі світові компанії зазнавали проблем.

ІТ - непроста галузь, і ми бачили, як багато конкурентів з’являються і невдовзі відходять у минуле, поки ми тримаємось власними силами та дотримуємось своїх цілей та ідей. 

Не сумніваємось, що і у майбутньому ми будуватимемо надійний бізнес і зможемо продовжувати створювати надійні робочі місця. Для цього нам не потрібно ставати частиною будь-якої іншої компанії.    

Для того, щоб надавати нашим партнерам та клієнтам нові та нові послуги в майбутньому, ми вирішили інвестувати великі гроші в групу WORTMANN протягом наступних кількох років.

Для досягнення мети, зрозуміло, зіткнемося з проблемами, але ми будемо діяти по гаслу нашого шефа пана Вортманна:

"Лояльність і прозорість з клієнтами + якісна техніка 
і обслуговування вищого класу."


Штаб-квартира, Хюльхорст, Німеччина

Штаб-квартира, Хюльхорст, Німеччина

Brand.png
SIMBLAWebsite Builder